Sipariş ve Teslimat

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?

Aynı Gün Kargo
Hafta içi saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler AYNI GÜN tarafınıza kargolanır. İstanbul içi 1 iş günü diğer iller için 1-2 iş günü içerisinde teslimat yapılır. Oluşabilecek iç aksaklıklar tarafınıza mutlaka e-mail yolu ile bildirilecektir.


Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Hatalı / Eksik Siparişler
Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Teslimattan Kaynaklanan Problemler


Zarar görmüş paket durumunda
- Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.
- Eğer kargo firması yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
- Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini eksiksiz yaptığı kabul edilmiş sayılır.
- Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Suuntoservis.com'a bildirilmelidir. Suuntoservis.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.


Kargo Ücretleri
Siparişleriniz tarafınıza sizin tercihinize göre Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo ile teslim edilecektir. Sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerinizde kargo ücreti Aras Kargo ile 49 TL, Yurtiçi Kargo ile 89 TL'dir. Bu ücretler sizden alışverişiniz sırasında peşin olarak tahsil edilir, gelen teslimat görevlisine ödeme yapmazsınız.


Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?
Hayır, şu anda Suuntoservis.com'dan yurtdışına teslimat yapılamamaktadır. 


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne Teslimat
Hayır, şu anda Suuntoservis.com'dan K.K.T.C'ye teslimat yapılamamaktadır. 

Alışveriş Sepetim